چطور نود 32 را روی لینوکس فعال کنیم؟

۱۴ آبان ۱۴۰۱
فعال سازی لایسنس nod32 بر روی لینوکس

فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی لینوکس

سیستم عامل لینوکس، یکی از قوی ترین سیستم عامل های کامپیوتر در دنیاست. هر ساله شرکت های بسیار زیادی برای این سیستم عامل، در حال تولید برنامه هستند. در برخی از سیستم های کامپیوتری و تبلت ها و کامپیوتر های دستی، از سیستم عامل لینوکس استفاده می شود. این سیستم عامل هم مانند دیگر سیستم ها، دچار آلودگی ویروس ها می شود.

حتی هکرها و جاسوسان نیز به راحتی از سدهای حفاظتی آن عبور می کنند و اطلاعات را سرقت می کنند. راه حل فقط در استفاده از یک آنتی ویروس قوی و پر قدرت است. آنتی ویروس نود 32 از بهترین نرم افزارهای ویروس کش در دنیاست که علاوه بر نسخه ی ویندوز و اندروید و مک، نسخه ی لینوکس خود را نیز وارد بازار کرده است.

اگر شما هم نمی دانید که برای نصب و فعال سازی نسخه ی لینوکس، چگونه باید عمل کنید، تا آخر با ما باشید و مطلب را دقیق مطالعه کنید. ما در اینجا به چهار پرسش در این زمینه پاسخ داده ایم:

1.     فعال سازی لایسنس نود 32 برای لینوکس چگونه انجام می شود؟

2.     مزایای لایسنس نود 32 برای لینوکس چیست؟

3.     تفاوت نود 32 نسخه ی لینوکس با ویندوز در چیست؟

4.     چرا باید نسخه ی لینوکس nod32 را روی سیستم نصب کنیم؟

آموزش فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی لینوکس

نحوه فعال سازی لایسنس نود 32 روی لینوکس

نو 32 از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس است. برخی مثل من و شما، از ویندوز یا مک استفاده نمی کنند. لینوکس را دوست دارند و با آن کار می کنند. برای این کاربران هم آنتی ویروس های مختلفی وجود دارد. شرکت نرم افزاری eset توانسته است نسخه ی لینوکس خود را به بازار عرضه کند. اگر دوست دارید بدانید که برای فعال سازی لایسنس نود 32 روی لینوکس چه مراحلی باید طی شود، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. روی برنامه ی نصب شده کلیک راست کرده و از قسمت properties وارد قسمت permissions شوید
  2. بعد از وارد شدن روی کلید allow executing file as program بزنید و صفحه را ببندید

آموزش فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی لینوکس

  1. در قسمت eset nod antivirus شده و کلید next را بزنید.
  2. Important information را بزنید و کلید next را فشار دهید.
  3. در پنجره ای که باز می شود باید روی گزینه ی I accept the terms in thr licence agreement کلیک کرده و به صفحه ی بعد بروید.
  4. در صفحه ی جدید، باید حالت نصب را انتخاب کرده و کلید next را بزنید.
  5. بعد از طی مراحل بالا باید گزینه ی threatsense را انتخاب کرده و بعد از انتخاب گزینه ی دلخواه، نکست را بزنید (special applications)
  6. در پنجره ی جدید روی instsall بزنید و بعد از تکمیل پیغام نصب، کلید finish را بزنید.

چطور نود 32 را روی لینوکس فعال کنیم؟

خرید کد لایسنس nod32 برای لینوکس، در اکثر سایت ها امکان پذیر است. لینوکس یک سیستم عامل حساس و کمی پیچیده است که اگر سد دفاعی و امنیتی در آن برقرار نشود، به راحتی توسط ویروس ها آلوده خواهد شد.

فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی لینوکس، کار چندان سختی نیست که بخواهید سیستم خود را به مراکز تعمیر و نصب برنامه ببرید. خودتان می توانید آن را در خانه انجام دهید. اگر یک بار اقدام کنید، دفع ی بعدی راحت تر می توانید آن را نصب و فعال سازی کنید.

مزایای لایسنس نود 32 برای لینوکس

لایسنس نود 32 برای سیستم عامل لینوکس

فعال سازی لایسنس نود 32 برای لینوکس دارای مزیت های خاصی است. اولا که اگر سعی کنید برای لینوکس، خرید لایسنس nod32  ثابت داشته باشید، خیلی بهتر است و می توانید تا مدت ها از آن استفاده کنید. در ثانی، لایسنس های رایگان فقط تا مدت محدودی برای شما فعال هستند.

در کل استفاده و خرید لایسنس نود 32 تک کاربره و یا خرید لایسنس nod32 چند کاربره، برای لینوکس دارای مزایای زیر است:

ضد ویروس و بدافزار و اسپای می باشد.

استفاده از آن بسیار راحت است.

امکان آپدیت شدن دارد.

میزان اثر گذاری آن، روی رم و سیستم، کم است و سرعت سیستم را کم نمی کند.

و مزایای بسیار زیاد دیگر.

ذکر این نکته حائز اهمیت است، اگر دوست دارید امنیت سیستم لینوکس شما در مقابل ویروس ها تامین شود، از آنتی ویروس نود 32 لینوکس استفاده کنید. اما اگر دلتان می خواهد که سیستم شما کاملا محیط امنی باشد و جلوی ورود هکرها و سارقان اطلاعات را بگیرد، باید eset smart security linux را نصب کنید.

خرید لایسنس نود 32 پرند و خرید لایسنس پرمیوم را در اینترنت سرچ کنید و نسخه های جدید و ورژن های آخر را خرید کنید. اما یک راه ساده تر و بهتر این است که شما وارد سایت menod شوید و تمام آن چیزی که برای یک آنتی ویروس خوب نیاز دارید، از آنجا دانلود کنید

تفاوت نود 32 نسخه ی لینوکس با ویندوز

آموزش فعال سازی نود 32 روی linux

همان طور که خرید لایسنس نود 32 برای موبایل یا ویندوز 10 و هر ویندوز دیگر، ضروری به حساب می آید، خرید لایسنس نود 32 پی سی هم برای لینوکس بسیار ضروری است. در واقع برای بیان تفاوت این دو باید بگوییم که ممکن است در  برخی از واژه های داخل منوها و میزان حجم با هم متفاوت باشند. در واقع تفاوت خاصی بین آن ها نیست. یکی برای نسخه ی ویندوز است و دیگری فقط قابلیت نصب و اجرا بر روی لینوکس دارد.

چرا باید نسخه ی لینوکس nod32 را روی سیستم نصب کنیم؟

فعال سازی لایسنس nod32 بر روی لینوکس

حفظ یک محیط سالم و به دور از هر گونه ویروس برای هر سیستم عاملی، از مهم ترین کارهاست. روز به روز به تعداد ویروس های کامپیوتری افزوده می شود. کافی است با یک سیستم لینوکس وارد اینترنت شوید. اگر روی سیستم خود آنتی ویروس نداشته باشید، حجم زیادی از ویروس ها کامپیوتر شما را تهدید می کنند.

اگر نمیدانید خرید لایسنس nod32 چیست و چگونه انجام می شود، می توانید از کارشناسان حرفه ای بپرسید و بخواهید که یک لایسنس نود 32 لینوکس برای شما تهیه کنند و روی سیستم تان اجرا و فعال سازی کنند. لایسنس خرید nod32 بسیار راحت است. شما می توانید با یک جستجو در اینترنت از صفر تا صد آن را یاد بگیرید.

گاهی وقت ها به خاطر مشغله و گرفتاری ممکن است فراموش کنید که آنتی ویروس خود را نصب و فعال کنید. حتی آپدیت نکردن آن هم ممکن است بعدا سیستم را خطرپذیر کند. پس هیچ وقت این مهم را فراموش نکنید. نسخه ی لینوکس nod32 می تواند سیستم شما به ویروس ها نفوذ ناپذیر کند. اگر هم از قبل ویروس روی سیستم باشد، می تواند آن را از بین ببرد.

و کلام آخر

همیشه سعی کنید آخرین ورژن آنتی ویروس nod32 لینوکس را روی سیستم خود نصب کنید تا از آخرین امکانات آن در مقابل نفوذ ویروس ها استفاده کنید.