درباره Eset smart premium بیشتر بدانید

۳ مهر ۱۴۰۱
Eset smart premium چیست؟

Eset smart premium چیست؟

شرکت نرم افزاری eset یکی از بزرگترین تولید کنندگان آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی در دنیاست. این شرکت توانسته است نسخه های متفاوت و مهمی از نرم افزارهای امنیتی را وارد بازار کند. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار nod32 premium است. این نرم افزار شکل دیگری از آنتی ویروس نود 32 است که قابلیت های متفاوتی دارد. اگر دوست دارید با این نرم افزار بیشتر آشنا شوید و نحوه ی فعال سازی و کار با آن را بدانید، حتما تا آخر مقاله را بخوانید.

برخی از پرسش هایی که در اینجا به ان ها پاسخ داده ایم به شرح زیر است:

  1. نود پریمیوم چیست و چه کارایی دارد؟
  2. نود پریمیوم چگونه از دستگاه در مقابل ویروس و بد افزار محافظت می کند؟
  3. چگونه می توان نود پریمیوم را فعال سازی کرد؟

ایست اسمارت پرمیوم چیست؟

درباره Eset smart premium بیشتر بدانید

شرکت eset تا به امروز نسخه های زیادی از نود 32 برای مصارف خانگی را تولید کرده است. اگر نگاهی به تولیدات این شرکت بیندازید، روند تغییرات و تکمیل تر شدن نرم افزار و قابلیت های آن را می بینید. برای مثال، نود 32 ورژن 4 تا ورژن 15، تغییرات بسیاری داشته است. اگر خرید لایسنس نود 32 ورژن 14 90 روزه رایگان را با خرید لایسنس نود 32 ورژن 10 90 روزه رایگان را انجام داده باشد، می بینید که در خرید لایسنس nod32 و تعداد روزها فرقی وجود ندارد. اما تنها نکته ی مهم، تغییر ورژن است. وقتی شرکت eset تصمیم به تولید ورژن جدید می گیرد، حتما نکته ی مهمی را به آن اضافه یا از آن حذف کرده است.

برای نود 32 خانگی نیز این اتفاق افتاده است. نود 32 آنتی ویروس، به سادگی در مقابل ویروس ها مقاومت می کند. اما نمی تواند از طریق رمز نگاری فایلها، ایمنی آن ها را حفظ کند. شرکت eset برای این کار، نسخه ی پریمیوم را روانه ی بازار کرد که می تواند یک نسخه ی کامل از نود 32 برای مصارف خانگی باشد.

قابلیت های Eset smart premium شامل موارد زیر است:

  • محافظت از اطلاعات کامپیوتر در مقابل باج افزارها
  • حفظ امنیت کامپیوتر در مقابل ویروس های قدیمی و جدید
  • ایمن سازی فعالیت های کودک آنلاین
  • اجازه نمی دهد که روتر اینترنت هک شود و یا از دوربین کامپیوتر جاسوسی شود.
  • قابلیت رمزگذاری برای فابل و عکس دارد.
  • مدیریت رمز عبور دارد.
  • نسخه ی اندروید و مک و ویندوز آن وجود دارد.

قابلیت های نسخه ی پریمیوم بسیار زیادتر از یک آنتی ویروس نود 32 است. شما می توانید، خرید لایسنس eset، خرید لایسنس نود 32 ورژن 12 و هر لایسنس دیگر و با هر میزان اعتبار را، از سایت menod خریداری کنید.

نحوه ی محافظت  eset پریمیوم از کامپیوتر

ایست اسمارت پرمیوم بهتر است یا نود 32

ایجاد یک سد امنیتی و محافظ در مقابل ورود انواع ویروس و بدافزارهای جدید و قدیمی، از قابلیت های مهم نسخه ی پریمیوم است. نود 32 نسخه ی پریمیوم روی هر دستگاه pc خانگی که نصب شود، می تواند از اطلاعات و دوربین وب کم محافظت کند. کمتر نرم افزاری وجود دارد که بتواند این قابلیت را به درستی اجرا کند.

اگر یک پریمیوم را روی کامپیوتر خود نصب کنید، این نرم افزار می تواند یک سد امنیتی ایجاد کند. این سد دفاعی فقط برای جلوگیری از ورود اسپای و بد افزار نیست. پریمیوم می تواند کاری کند که هر هکر و جاسوس اطلاعاتی، نتواند وارد سیستم و اطلاعات شما شود. این قابلیت قبلا در نسخه ی eset smart security وجود داشت و در نسخه های آنتی ویروس، چنین قابلیتی امکان پذیر نبود.

اما با تولید نرم افزار Eset smart premium این امکان ایجاد شد که سیستم ها بتوانند از ورود هکرها نیز در امان باشند.

یکی دیگر از کارهایی که پریمیوم برای حفاظت کامپیوتر و گوشی اندروید انجام می دهد، رمزگذاری است. اگر فایل های داخلی یک سیستم به صورت آزادانه در اختیار باشد، چنانچه یک هکر بتواند وارد سیستم شود، می تواند به راحتی آن ها را سرقت کند. اما اگر از طریق پریمیوم این رمز گذاری روی فایل ها و عکس ها انجام شده باشد، هر هکری نمی تواند آن ها را رمز گشایی کند. به این شکل eset premium از کامپیوتر محافظت می کند.

فعال سازی Eset smart premium روی کامپیوتر

فرق بین نود 32 و Eset smart premium

اگر دوست دارید که روی سیستم خودتان به جای Eset smart premium و نود 32 آنتی ویروس، یک نسخه از eset premium را داشته باشید، بهتر است بعد از نصب، حتما ان را فعال سازی کنید. اگر فقط نصب کنید و لایسنس فعال سازی را نداشته باشید، در واقع هیچ فرقی با زمانی که سیستم شما فاقد آنتی ویروس است، ندارد. پس بهتر است خرید لایسنس نود 32 2022 که آخرین لایسنس تا به امروز است را خریداری کنید. اگر هم در پی گرفتن کد تخفیف و اینجور چیزها هستید، می توانید خرید لایسنس نود 32 با تخفیف اصلی و یا لایسنس معتبر برای نود 32 را در اینترنت جستجو کنید و بهترین گرینه را خرید کنید.

اما برای فعال سازی این نسخه از نود 32 باید در ابتدا آن را روی دستگاه کامپیوتر یا موبایل خود نصب کرده و اقدام به خرید لایسنس کنید. بعد از اجرای برنامه، وارد قسمت eset home شده و یوزر و پسورد خود را وارد کنید. اجازه دهید تا مراحل به خوبی پشت سر هم اجرا شوند. وقتی دانلود اعتبار به پایان رسید، نسخه ی پریمیوم شما فعال شده است. رنگ فعال بودن همیشه سبز یا آبی است.

و کلام آخر

نگران خرید لایسنس ها نباشید. اگر وارد سایت مینود شوید می توانید لایسن های متفاوتی را خرید کنید. این سایت اکان خرید همه ی ورژن ها و لایسنس های اصلی eset را برای شما فراهم کرده است. خرید لایسنس نود 32 ورژن 13 یکساله، خرید لایسنس nod 32 05، خرید لایسنس nod32 o6 ، خرید لایسنس نود 32 ورژن 10 یکساله و یا خرید لایسنس nod 32 50 key و هر نوع لایسنس و میزان اعتباری که شما بخواهید، در این سایت امکان پذیر است.