آموزش رفع بلاک سایتهایی که نود 32 مسدود کرده

۲۹ شهریور ۱۴۰۱
رفع بلاک نود 32

رفع بلاک نود 32 ، حل مشکل سایت هایی که nod32 مسدود کرده

 شاید تا به حال برایتان بارها پیش آمده باشد که وقتی وارد یک سایت می شوید، به محض ورود، به جای سایت اصلی، یک صفحه ی قرمز رنگ به شما نمایش می دهد که یک سری اطلاعات مربوط به نود 32 در آن نمایش داده می شود. عمدتا این صفحات به صورت security alert نمایش داده می شود. اگر همیشه با این صفحات روبرو می شوید، باید بدانید که سایت مورد نظر شما، حاوی مطلب و یا مطالبی است که نود 32 آن را مجاز نمی داند و به همین خاطر برای شما نمایش داده نمی شود. اگر می خواهید  علت را بدانید و بدانید که چگونه باید این حالت را رفع کنید تا سایت باز شود، با ما همراه باشید.

ما در این مقاله سعی کرده ایم سوالاتی که در این مورد ممکن است برای شما پیش بیاید را پاسخ دهیم.  برخی از پرسش هایی که در اینجا به آنها پاسخ داده ایم شامل موارد زیر هستند:

1.رفع بلاک نود 32 چگونه انجام می شود؟

2.Security alert در نود 32 و eset چیست و چرا پیش می آید؟

3.چرا با خطای سکیوریتی آلرت مواجه می شویم؟

4.چه سایت هایی با نود 32 بلاک می شوند و ما قادر به ورود به آن ها نیستیم؟

5. نحوه خرید لایسنس نود 32 معتبر ؟

رفع بلاک سایت هایی که توسط نود 32 مسدود شده اند

آموزش رفع بلاک نود 32 به صورت عملی

 بلاک کردن برخی از سایت هایی که از مجوزهای eset تبعیت نمی کنند، خیلی طبیعی است. وقتی شما یک نرم افزار نود 32 روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب می کنید، در واقع این اجازه را به نود 32 می دهید که سیستم شما را در مقابل بد افزارها و ویروس ها حفاظت کند. همچنین شما با این برنامه، یک سد دفاعی محکمی را در مقابل سایت هایی که حاوی ویروس و بد افزار هستند، می سازید.

حالا ممکن است کار مهمی داشته باشید و در گوگل به دنبال یک مطلب بگردید. چند سایت در صفحه به شما نمایش داده می شود. به محض ورود به یکی از آن ها متوجه می شوید که نود 32 اجازه ی دسترسی به آن را برای شما میسر نمی سازد. در چنین مواقعی باید چکاری انجام دهید؟

اولا صفحه ای که به شما نمایش داده می شود، معمولا به شکل لوگوی eset است. با رنگ قرمز در وسط آن عبارت ” website blocked” نوشته شده است. در ثانی، این سایت توسط نود 32 بلاک شده است. اما برای اینکه بتوانید رفع بلاک نود 32 را انجام دهید باید وارد صفحه ی اصلی نود 32 شوید. سپس با فشردن کلید f5 به قسمت تنظیمات پیشرفته بروید. سپس به قسمت web and email رفته و وارد قسمت web access protection شوید.

در مقابل این گزینه باید به قسمت url address management شوید. از قسمت edit به یک صفحه ی دیگر وارد شوید. در قسمت list name، کشو را پایین کشیده و آن را در حالت edit of address excluded from checking قرار دهید و سپس در پایین صفحه گزینه ی edit را بزنید. بعد در کنار این گزینه قسمت add را زده و در آن url سایتی که می خواهید رفع بلاک شود را وارد کنید . به همین راحتی سایت برای شما باز می شود.

اما یادتان نرود که سایت مورد نظر از نظر مسائل امنیتی و معتبر بودن و رعایت پارامترهای امنیتی، خارج از تاییدیه های نود 32 بوده و به همین دلیل بلاک شده است. پس ممکن است آلودگی ویروسی داشته باشد. البته این فقط احتمال است و قطعی نیست. اگر اصرار و پافشاری به باز شدن سایت دارید، فقط از همین طریق می توانید اجازه دسترسی را باز کرده و سایت را ببینید.

Security alert در نود 32 (رفع بلاک نود 32 )

 

رفع بلاک سایت هایی که نود 32 مسدود کرده

نود 32 یک برنامه امنیتی است و قرار است با نصب و خرید لایسنس nod32 ، برنامه به رنگ سبز در بیاید و سد محافظتی آن فعال شود. اگر این برنامه را روی سیستم خود دارید، با سه رنگ مواجه خواهید شد. وقتی خرید لایسنس نود 32 فری یا خرید لایسنس نود 32 حرفه ای و خرید تمدید لایسنس نود 32 را انجام می دهید، برای مدت خاصی این لایسنس معتبر است و سیستم شما کاملا محافظت می شود.

در چنین حالتی رنگ نود شما سبز است. اما شما با دو رنگ دیگر نیز ممکن است مواجه شوید. اگر رنگ نود شما آبی باشد، با سبز هیچ فرقی ندارد و مفهوم سبز و آبی یکی است. اما گاهی رنگ نارنجی و زرد هم ممکن است ببینید. در این حالت باید به نود 32 توجه کنید. ممکن است برخی از سایت هایی که مورد دارند با نود 32 باز شوند و امنیت نود 32 به خوبی کار نکند و موقتا متوقف شده باشد. رنگ دیگری که مورد بحث امروز ماست، رنگ قرمز است.

وقتی آپدیت نود به پایان برسد و برنامه نیاز به خرید لایسنس نود 32 داشته باشد، رنگ قرمز نمایان می شود. این رنگ دائما با خطا و پیغام security alert نمایش داده می شود. حتی موقع سرچ و باز کردن وب سایت هایی که ممکن است موردی داشته باشند، ممکن است با این پیغام مواجه شوید. تنها راه برطرف شدن آن، خرید لایسنس nod32 است.

اگر قصد خریدن لایسنس دارید،سایت معتبر خرید لایسنس نود 32 ارزان که ما به شما پیشنهاد می کنیم، سایت مینود است. خرید ارزان ترین لایسنس نود 32 در این سایت نیز امکان پذیر است. همچنین اگر قصد خرید لایسنس نود 32 طولانی مدت و خرید عمده لایسنس نود 32 را دارید، می توانید از این سایت اقدام کنید.فروش لایسنس نود 32 جدیدترین ورژن از سایت مینود به عنوان نمایندگی فروش لایسنس نود 32 به راحتی امکان پذیر است.

آموزش رفع کردن بلاک سایت nod32

و کلام آخر

امیدواریم که مقاله رفع بلاک نود 32 برای شما موثر بوده باشد .سایت هایی که توسط نود 32 مسدود می شوند، الزاما دارای ویروس و بد افزار نیستند. اما نود 32 به خاطر رعایت مسائل امنیتی، ترجیح می دهد که این سایت ها را بلاک کند و اگر شما خواستید که به هر دلیلی وارد آن شوید، از طریق همین برنامه و باز کردن دسترسی ها، شخصا اقدام کنید. انجام این روش در بالا به طور کامل شرح داده شده است.