آموزش رفع خطای installation failed در نود 32

۹ مهر ۱۴۰۱
رفع خطای installation failed

رفع خطای installation failed

نصب و فعال سازی یک برنامه، از کارهای بسیار معمول برای یک کاربر اینترنت و کامپیوتر است. نود 32 که یک برنامه ی امنیتی است، توسط شرکت eset ساخته شده و مراحل نصب آن بسیار ساده می باشد. اگر کاربر نیمه حرفه ای کامپیوتر باشید، می توانید این برنامه را با موفقیت روی سیستم خود نصب و استفاده کنید. اما با همه ی این تفاسیر، ممکن است گاهی وقت ها نصب انجام نشود.

اگر هنگام نصب آنتی ویروس نود 32 با پیغام installation failed مواجه شدید، باید یک سری اقدامات خاص انجام دهید تا برنامه روی سیستم نصب و راه اندازی شود. اینکه چگونه این کار را انجام دهید، مسئله ی مورد بحث ماست. اگر می خواهید بدانید که هنگام مواجه شدن با این پیغام باید چه کاری انجام دهید، حتما تا انتها مطلب ما را دنبال کنید. ما در این مقاله سعی می کنیم برای شما کاملا توضیح دهیم که چرا چنین اتفاقی می افتد. چگونه می توان این مشکل را رفع کرد و موارد دیگر.

ما در این مقاله به دنبال یافتن پاسخ 3 پرسش اساسی هستیم. این پرسش ها شامل موارد زیر است:

1.     چگونه می توان خطای installation failed را برطرف کرد؟

2.     نحوه ی نصب صحیح نود 32 روی ویندوز چگونه باید باشد تا با خطایی مواجه نشویم؟

3.     روش های رفع خطای نصب نود در ویندوزهای مختلف، چه چیزهایی است؟

رفع خطای installation failed

رفع خطای installation failed

گاهی وقت ها به هنگام نصب نود 32 و محصولات نرم افزاری eset مشاهده می شود که تا یک جایی نصب پیش می رود و از یک جا به بعد، نصب متوقف و پیغام installation failed ظاهر می شود. این اتفاق در هر ورژن و هر نوعی از نود 32 و روی هر ویندوزی ممکن است پیش بیاید. ربطی هم به خرید لایسنس نود 32 فعال یا خرید لایسنس نود 32 ارزان و یا خرید لایسنس نود 32 رایگان و این موارد ندارد.

این خطا هنگامی رخ می دهد که روی سیستم عامل ویندوز شما، یک بد افزار نصب شده باشد. این بد افزار اجازه ی نصب آنتی ویروس نود 32 را نخواهد دارد. برای رفع شدن این پیغام خطا و نصب آسان و بی دردسر نود 32 باید، یک سری اقدامات خاصی انجام داد. شما می توانید مراحل زیر را طی کنید تا این مشکل از سیستم شما حذف شود:

1.     ابتدا برنامه ی نود 32 را باز کنید

2.     تیک گزینه ی search for solution eset knowledgebase را بردارید.

3.     سپس گزینه ی specialized cleaner را انتخاب کنید.

4.  وقتی مراحل بالا را اجرا کردید و تیک مورد نظر برداشته شد، پیغامی به شما نمایش داده می شود که اسکن آنلاین شما انجام شده است. در این مرحله باید بعد از پایان یافتن اسکن، گزینه ی continue را بزنید تا مجددا آنتی ویروس روی دستگاه نصب شود.

5.     در این مرحله آنتی ویروس کاملا بدون هیچ مشکلی نصب و قابل استفاده است.

چنانچه بعد از انجام این مراحل باز هم به هنگام نصب با پیغام خطای installation failed مواجه شدید، باید به مرحله ی 3 باز گردید و گزینه ی specialized cleaner را انتخاب و مجددا آنتی ویروس را نصب کنید. سپس یک دور ویندوز را مجددا راه اندازی کنید.

با انجام این مراحل می توانید این خطا را رفع کنید. برخی از افراد به هنگام برخورد با این خطا، تصور می کنند که لایسنس اعتبار ندارد. در صورتی که چنین نیست. نحوه ی خرید لایسنس نود 32 و خرید لایسنس eset همه ی ورژن ها یا خرید لایسنس نود 32 همیشگی، هیچ ربطی به این خطا ندارد. این خطا فقط مربوط به یک بد افزار نصب شده روی سیستم است.

نحوه ی نصب صحیح نود 32

چطور خطای installation failed را در نود 32 رفع کنیم؟

برای نصب نود 32 نیاز نیست که خیلی حرفه ای باشید. اگر دفعه ی اول است که می خواهید از این نرم افزار استفاده کنید، می توانید خرید لایسنس نود 32 ماهانه و یا خرید لایسنس 1 ماهه نود 32 را در اینترنت سرچ کنید و برای شروع، یک لایسنس خریداری کنید. بعد از نصب، می توانید آن را فعال کنید. اما توصیه ی ما به شما این است که برای نوبت اول، حتما در کنار یک کاربر حرفه ای بنشینید و یاد بگیرید که چطور نود 32 را به خوبی و صحیح نصب کنید.

به علاوه این که ممکن است در حین نصب با خطای نصب و مشکلات دیگر مواجه شوید. این موارد را یک کاربر حرفه ای یا مهندس نرم افزار، به راحتی برطرف می کند.اگر دوست دارید که همچنان خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید، می توانید اقدام کنید. هر جا به مشکل برخوردید می توانید وارد گوگل شده و خرید لایسنس nod32 فعال نمی شود را جستجو کنید تا مشکل تان را حل کنید.

روش های رفع خطای نصب در نود 32

رفع مشکل installation failed در نود 32

خطای نصب نود 32 فقط مربوط به آنتی ویروس nod32 نیست. این خطا در دیگر محصولات امنیتی eset نیز ممکن است رخ دهد. Eset smart security و نسخه های اندروید و پریمیوم و بقیه ی نرم افزارهای نود 32، همگی به هنگام وجود یک بد افزار در ویندوز، پیغام خطای installation failed می دهند. روش برخورد و رفع این خطا، همان روشی است که در بالا ذکر شد. البته یک روش دیگر نیز وجود دارد که ممکن است برای همه خوشایند نباشد.

پاک کردن و حذف نصب ویندوز. با حذف ویندوز و نصب مجدد آن یا نسخه های دیگر، می توان بد افزار را پاک کرد. اما تا زمانی که بتوان از روش فوق استفاده کرد، نیازی به حذف ویندوز نمی باشد.

وکلام آخر

در برخورد با خطاهای نود 32 همیشه هوشمندانه عمل کنید. طبیعی است که یک نرم افزار با ماهیت امنیتی، دائما خطاهای مختلفی را به شما نشان دهد. اگر کاربر حرفه ای هستید، با تک تک این ارورها آشنا خواهید بود و به راحتی می توانید ان ها را رفع کنید اما اگر کاربر ساده و تازه کار هستید، حتما با یک مهندس نرم افزار مشورت کنید تا او خطای نود 32 را برای شما رفع کند. اگر هم در نهایت کاری از پیش نبردید و مشکل حل نشد، حذف ویندوز انجام داده و دوباره ویندوز را نصب کنید.