لایسنس نود 32 بر روی دو سیستم عامل روی یک سیستم

۵ مهر ۱۴۰۱
فعال سازی لایسنس نود 32 بر روی دو سیستم عامل در یک سیستم

لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل روی کامپیوتر

برخی از افراد عادت دارند که روی سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ خود، از دو سیستم عامل استفاده کنند. اگر میزان حافظه و رم یک کامپیوتر جا داشته باشد، می توان دو سیستم عامل روی آن نصب کرد. اما الان سوالی که پیش می آید این است که تکلیف آنتی ویروس نود 32 یا eset smart security نصب شده روی سیستم چه می شود. آیا می توان با دو سیستم عامل از یک لایسنس استفاده کرد؟ یا اینکه باید لایسنس های جداگانه خریداری شود. اگر شما هم در ذهن تان سوالاتی از این دست دارید، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

برخی از پرسش های مطرح و پاسخ داده شده در این مقاله، به شرح زیر است:

  1. چگونه می توان از یک لایسنس برای دو سیستم عامل استفاده کرد؟
  2. برای دو سیستم عامل، از لایسنس تک کاربره استفاده کنیم یا چند کاربره؟
  3. چرا به لایسنس NOD32 نیاز داریم؟
  4. تمدید لایسنس نود 32 قبل از تاریخ انقضا چگونه می باشد؟
  5. قابلیت های NOD32 چیست؟

لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل روی یک کامپیوتر

نصب لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل

زمانی که روی یک کامپیوتر یا لپ تاپ، دو سیستم عامل نصب می شود، لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل هر کدام را به طور جداگانه باید مورد استفاده قرار داد. نمی توان همزمان از هردو استفاده کرد. اگر خرید لایسنس نود 32 ارزان را انجام داده باشید، می بینید که یک لایسنس به شما داده می شود. شما می توانید این لایسنس را در مدت زمان محدود و مورد تقاضای خود استفاده کنید. یوزر و پسورد آن در اختیار خودتان است. برای مثال، اگر نود 32 را روی ویندوز 10 نصب کردید و فعال شد، می توانید از آن تا زمانی که ویندوز 10 روی کامپیوتر بالا آمده، استفاده کنید.

اگر سیستم عامل خود را شات داون کنید و وارد سیستم عامل دومی که روی سیستم خودتان است شوید، باید دوباره یوزر و پسورد بزنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. شما هر گز نمی توانید با یک لایسنس تک کاربره، همزمان روی دو سیستم عامل مختلف استفاده کنید. اگر تصمیم به انجام نین کاری داشتید، باید لایسنس چند کاربره بگیرید. اگر روی کامپویتر شما یک ویندوز نصب شده است و یک سیستم عامل دیگر مانند مک یا لینوکس هم دارید، باید دو لایسنس تهیه کنید.

برای دو ویندوز، استفاده از لایسنس تک کاربره یا چند کاربره؟

برای دو سیستم عامل روی یک کامپیوتر چند لایسنس نود 32 بخریم؟

وقتی که قرار است با دو سیستم عامل مختلف از یک لایسنس نود 32 استفاده کنید، عملا این کار امکان پذیر نمی باشد. بهتر است دو لایسنس جداگانه تهیه کنید. وقتی که روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما، دو ویندوز نصب باشد، همانطور که در پاراگراف بالا هم توضیح داده شده ، باید لایسنس دو کاربره نود 32 را تهیه کنید .

همچنین لایسنس نود 32 برای ویندوز 10 و یا لایسنس نود 32 برای ویندوز 11 در واقع هیچ فرقی با یکدیگر نداشته و با نصب آخین نسخه از نرم افزار های امنیتی ایست بر روی هر ویندوزی ، میتوانید از کد لایسنس خریداری شده استفاده نمایید.

چرا به لایسنس NOD32  نیاز داریم؟

لایسنس نود 32 برای دو ویندوز روی یک سیستم

برخی از کاربران کامپیوتر، موبایل و هر نوع سیستم دیگری، فکر می کنند که اتفاقات ناگوار مانند سرقت اطلاعات و یا از بین رفتن رم دستگاه به خاطر ویروس ها، برای دیگران است و برای ان ها اتفاق نمی افتد. اما باید بگوییم که هر دستگاهی احتمال آلوده شدن به ویروس را دارد. پس باید نود 32 و اسمارت سکیوریتی روی آن نصب باشد. برخی هم عادت دارند همیشه از لایسنس های رایگان برای این کار استفاده کنند.

نحوه ی خرید لایسنس eset در اینترنت وجود دارد و می توانید این کار را انجام دهید. اما در نظر داشته باشید که این لایسنس ها به مدت محدودی و البته فقط بخش بسیار محدودی از نرم افزار قابلیت استفاده داشته و برای استفاده از تمامی امکانات محصولات ایست حتما باید لایسنس نود 32 معتبر خریداری نمایید. با ادامه مقاله لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل همراه ما باشید.

تمدید لایسنس نود 32 قبل از تاریخ انقضا

نصب همزمان نود 32 بر روی دو سیستم عامل در یک ویندوز

وقتی که نسخه ی اصلی نود 32 را خریداری می کنید، فرقی نمی کند که چه ورژنی باشد، در یک مدت زمان مشخص شده مجاز به استفاده از آن هستید. برای مثال، خرید لایسنس nod32 400 یا خرید لایسنس nod32 1403 و یا هر تاریخ دیگر، فقط تا زمانی اعتبار خواهد داشت که مشخص شده است. اگر خرید لایسنس نود 32 ورژن 15 یکساله یا خرید لایسنس نود 32 ورژن 14 یکساله انجام دهید، فرقی در مدت زمان مصرف و تاریخ انقضا وجود ندارد. مقاله

اصولا، خرید لایسنس nod32 همه ی ورژن ها و همه ی انواع آن، در مدت زمان مصرف هیچ گونه اثری ندارد. تمام ورژن ها، مدت زمان 30 روزه، 60 و 90 روزه، شش ماهه و یک ساله دارند. برخی از شرکت ها 30 روز مانده به تاریخ انقضا، با فرستادن پیام تبلیغاتی و یا یک کد تخفیف، شما را ترغیب به تمدید و خرید می کنند.

قابلیت های NOD32

قابلیت های نود 32

نود 32 یکی از محصولات پر طرفدار شرکت eset است. این شرکت سازنده ی نرم افزارهای امنیتی است. این نرم افزارها شامل چند مورد مهم هستند که یکی از آن ها آنتی ویروس نود 32 می باشد. آنتی ویروس نود 32 دارای قابلیت ویروس کشی بالایی است. اکثر ویروس ها و بد افزارهایی که از طریق برنامه، بازی و یا اینترنت وارد دستگاه می شوند، قادرند در دراز مدت رم کامپیوتر را خراب کنند و اصطلاحا badsector ایجاد کند. البته احتمال بروز چنین حالتی بسیار کم است ولی دور از واقعیت هم نیست.

نود 32 به راحتی می تواند این ویروس ها را شناسایی کند و از روی حافظه ی دستگاه حذف کند. اگر هم روی سیستم به طور فعال و سبز رنگ باشد، در مواقع اتصال به اینترنت، جلوی ورود ویروس را می گیرد.

یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار، ارائه ی آن توسط شرکت ایست به صورت 64bit و 32 bit است. در ضمن برای سیستم عامل های مختلف هم تولید می شود.

و کلام آخر

اگر از دو سیستم عامل مجزا استفاده می کنید، برای فعال سازی لایسنس نود 32 برای دو سیستم عامل حتما دو تا لایسنس تک کاربره خرید کنید و اگر از ورژن های مختلف یک سیستم عامل استفاده می کنید، نیازی به خرید دو لایسنس نیست.