معرفی آنتی ویروس نود 32 و نسخه های مختلف آن

۲۸ شهریور ۱۴۰۱
تفاوت بین نسخه پولی و رایگان نود 32

لایسنس نود 32 اورجینال و تفاوت آن با نسخه رایگان Nod32

نود 32 برای هر سیستم عامل یا هر دستگاه موبایل، بسیار واجب و ضروری است. حملات هکرها و جاسوسان اینترنتی برای دریافت اطلاعات و سرقت پوشه های شخصی شما، همیشه وجود دارد. به علاوه اینکه برخی از کاربران و برنامه نویسان، کار و تفریح شان، درست کردن ویروس است. با ورود یک ویروس به گوشی تلفن همراه شما و یا کامپیوتر و لپ تاپ تان، تازه متوجه می شوید که وجود یک آنتی ویروس چقدر مهم است. خرید لایسنس نود 32 برای ویندوز و یا خرید لایسنس نود 32 معتبر برای هر دستگاه کامپیوتری و موبایل، بسیار واجب است.

اگر آن را به تاخیر بیندازید، مطمئن باشید که متحمل هزینه های جانبی بیشتری خواهید شد. اگر دوست دارید بدانید که بهترین راه خرید لایسنس نود 32 چیست و چگونه می توانید این کار را انجام دهید، حتما تا انتهای مطلب را دقیق و موشکافانه بخوانید. ما در اینجا سعی می کنیم سوالات احتمالی ذهن شما را پاسخ دهیم. برخی از پرسش هایی که مطرح کرده و پاسخ داده ایم، به شرح زیر هستند:

  1. بهترین راه خرید لایسنس نود 32 چیست؟
  2. تفاوت لایسنس رایگان و لایسنس NOD32 در چیست؟
  3. چه تفاوتی بین ESET SMART SECURITY و آنتی ویروس NOD32 وجود دارد؟
  4. چه سایت هایی برای خرید لایسنس نود 32 معتبر هستند؟

بهترین راه خرید لایسنس نود 32

نسخه اصلی لایسنس نود 32

برای خرید لایسنس نود 32 دو راه پیش روی شماست. یکی اینکه از طریق DVD و پک یا لایسنس، تهیه کنید و یکی هم خرید لایسنس از طریق کد.

حالا برای شما این دو روش را شرح داده و بررسی می کنیم تا بیشتر مسئله برای تان جا بیفتد:

  • خرید پک و DVD لایسنس

در این روش شما از مغازه دار و فروشنده اقدام به خرید یک پک می کنید که لایسنس مربوطه در آن است. دقت کنید که حتما باید نرم افزار ESET را از داخل پک خریداری شده نصب و استفاده کنید. اگر نرم افزار را از سایت اصلی دانلود کنید و سپس لایسنس کدهای پک را به آن بدهید، با خطا مواجه خواهید شد. قبل از خرید، حتما از فروشنده بخواهید که پک اصلی را به شما بدهد.

  • خرید لایسنس کد در سایت ها

این روش خیلی محبوب و راحت تر است. شما می توانید خرید لایسنس نود 32 6 ماهه و خرید لایسنس نود 32 یک ساله و یا خرید لایسنس نود 32 سه ماهه را از این سایت ها و فروشگاه های اینترنتی انجام دهید. فقط باید قبل از خریدن، از فروشنده بپرسید که آیا باید نرم افزار را هم از سایت خودشان دانلود کنید و یا نیاز به فعال ساز و کرک دارد یا خیر. اگر پاسخ شان منفی بود و گفتند که می توانید از هر جایی NOD 32 را دانلود کنید، حتما لایسنس را از آن ها خرید کنید چون اصل است.

تفاوت لایسنس رایگان و لایسنس پولی nod32

بهترین سایت برای خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس رسمی نود 32 ، حتما هزینه در پی خواهد داشت. هزینه ی یک لایسنس نود 32 برای یک سال، چیز زیادی نیست که بخواهید خرید آن را پشت گوش بیندازید. برخی ها عادت دارند خرید لایسنس NOD 32 فارسی را به طور رایگان انجام دهند. نمی خواهیم بگوییم که رایگان دانلود کردن و فعال کردن نود 32 چیز بدی است . ولی خرید لایسنس NOD 32 فعال و پولی امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در اصل تفاوت واقعی میان لایسنس رایگان و پولی، در میزان اعتبار و فعال بودن ان است. حتی ممکن است برخی از لایسنس های رایگان غیر فعال باشند. خرید لایسنس رایگان نود 32 را از سایت های معتبر انجام دهید. در ادامه به طور مفصل بیان شده است.

تفاوت آنتی ویروس نود 32 و eset smart security کامل

چطور لایسنس نود 32 اورجینال تهیه کنیم؟

شرکت ESET تولید کننده ی نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس در دنیاست. این شرکت یک برنامه تحت عنوان Eset smart security دارد که نسخه ای بسیار کامل برای مقابله با ویروس ها و محافظت کردن از سیستم در مقابل هکر هاست. آنتی ویروس نود 32، در واقع قسمتی از این نرم افزار است که خود به صورت جداگانه هم ارائه می شود. در واقع نسخه ی Eset اسمارت سکیوریتی، کاملتر از آنتی ویروس نود 32 است .

آنتی ویروس فقط ویروس کشی می کند ولی نسخه ی کامل، می تواند یک دیوار و سد امنیتی در مقابل نفوذ ویروس و هکرها و سارقان اطلاعات ایجا کند.

سایت های معتبر برای خرید لایسنس NOD 32

تفاوت لایسنس نود 32 ولی و نسخه رایگان

خرید لایسنس eset موبایل و خرید لایسنس eset کامپیوتر دائم از سیستم عامل ویندوز و لینوکس و مک، همگی در سایت های ایرانی و خارجی امکان پذیر است. اما برای خرید موفق، باید از سایتی خرید کنید که معتبر باشد و نسخه ی لایسنس اصلی را به شما بدهد. اگر به شما بگویند که فقط نسخه ی موجود در سایت ما را دانلود کنید و یا نیازمند فعال ساز و کرک باشد، بهتر است خرید نکنید.

شما می توانید برای خرید لایسنس معتبر، از سایت مینود menod خرید کنید. شما می توانید با ورود به این سایت، خرید لایسنس nod 32 فوری و خرید لایسنس قانونی eset را به راحتی انجام دهید. تعداد سایت های معتبر و قانونی مانند menod در اینترنت، کم نیست و می توانید با یک سرچ ساده ان ها را پیدا کنید.

و کلام آخر

خریدن یک لایسنس معتبر یا خرید لایسنس nod32 لایسنس رایگان ، بهتر از نداشتن هیچ کدام روی سیستم یا موبایل است. این نرم افزار در کمترین حالت می تواند از ورود ویروس ها جلوگیری کند.