رفع خطای your device will lose protettion modules failed در نود 32

۷ مهر ۱۴۰۱
آموزش رفع خطای your device will lose در نود 32

نحوه ی رفع خطاهای your device will lose protettion modules failed

ارورهای برنامه ESET، انواع مختلفی دارند. نمی توان گفت که می توان صد در صد این خطاها را از بین برد. خیر. برخی از خطاها ممکن است شما را به خرید مجدد نسخه ی جدید، یا حتی حذف نصب از روی سیستم کنند. برخی هم ممکن است شما را وادار به استفاده از یک ویندوز دیگر کنند و شما باید ویندوز خود را حذف نصب کرده و ورژن جدیدتری نصب کنید. یا اینکه قید ESET را بزنید.

خطای YOUR DEVICE WILL LOSE PROTECTION MODULAES FAILED از جمله ی همین خطاهاست. علت رخ دادن این خطا کاملا مشخص است و می توان آن را رفع کرد. اگر شما هم با چنین پیغام و خطایی مواجه می شوید، می توانید این مقاله را بخوانید تا راه های مقابله و رفع آن را بهتر و بیشتر بشناسید.

ما در اینجا سه پرسش مطرح کرده ایم و به آن پاسخ داده ایم تا راهگشای مشکل شما برای این خطا باشد:

1.  چگونه می توان خطای Your Device Will Lose Protection Mudales Failed  را رفع کرد؟

2.     چرا خطای YOUR DEVICE WILL LOSE رخ می دهد؟

3.  ارتباط بین ویندوز و خطای YOUR DEVICE WILL LOSE PROTECTION MUDALES FAILED چیست؟

نحوه ی رفع خطاهای your device will lose protettion modules failed:

رفع خطای your device will lose

خطای your device will lose از خطاهای بسیار معمولی است که در هر نسخه از نرم افزارهای eset ممکن است به دلیل نوع ویندوز، رخ دهد. این خطا دقیقا می گوید که مدل سیستم عامل شما قدیمی شده و عملا عملکردهای محافظتی، نمی توانند سیستم عامل شما را حفاظت کنند. این پیغام بیشتر در نسخه های ویندوز 7 سون ظاهر می شود. ویندوز 7 از طرف شرکت مایکروسافت دیگر آپدیت ها و به روز رسانی های لازم ارائه نمی شود.

به همین دلیل، نسخه های جدید و به روز نود 32 این پیغام خطا را ارسال می کنند. برای رفع این مشکل چاره ای نیست جز اینکه نسخه ی قدیمی و ورژن قدیمی تر نود 32 را نصب کنید. شما نمی توانید لایسنس رایگان نود 32 به تاریخ امروز را خریداری یا دانلود کنید و برای ویندوز سون که 10 سال پیش آن را نصب کرده اید استفاده کنید. خرید لایسنس نود 32 ارزان را باید برای ویندوزهایی که ورژن جدید هستند، استفاده کنید.

برای رفع این خطا باید به دو روش عمل کنید.

  1. نصب ویندوز جدید و آپدیت شده
  2. خالی کردن کش نود 32
  • آپدیت یا نصب ویندوز جدید

یک ویندوز جدید تر نصب کنید.  برخی از کاربران شکایت می کنند که ممکن است این خطا از لایسنس خریداری شده و یا سرورها باشد در صورتی که اینچنین نیست. این خطا دقیقا مربوط به آپدیت های ویندوز است. اگر نگاهی به دوروبر خود بیندازید، می بینید که تک تک برنامه های موبایل و کامپیوتری، در حال به روز رسانی و نو شدن هستند. بدیهی است که غول دنیای کامپیوتری یعنی شرکت مایکروسافت هم به فکر به روزرسانی نسخه های خود می کند. اما ویندوزهای قدیمی مانند xp یا 7 و حتی نسخه های قدیمی آن نیز آپدیت نمی شوند. مگر اینکه این شرکت آپدیت جدیدی را ارائه کند.

خب پر واضح است که شرکت ها و فروشگاه های خدمات آنتی ویروس همفروش لایسنس نود 32 جدیدترین را مد نظر خود قرار می دهند. به همین خاطر ممکن است لایسنس هایی که خریداری می کنید، روی نسخه های قدیمی ویندوز 7 جواب ندهد. فروش لایسنس اورجینال نود 32 در سایت های مختلف برای ورژن های جدید ویندوز ارائه می شوند. خرید لایسنس نود 32 جدید و یا قدیمی، همیشه در حال انجام است و همه خرید می کنند اما در هر صورت روی ویندوز 7 وقتی جواب می دهند که آپدیت و به روز باشد. در غیر این صورت با خطای مذکور مواجه می شوید.

  • خالی شدن کش نود 32

تا اینجا فهمیدید که باید برای رفع خطای your device will lose باید ویندوز را آپدیت کنید یا تعویض کنید. اما یک راه حل دیگه ی رفع این خطا، خالی کردن کش و حافظه ی کش نود می باشد. برای این کار باید برنامه را اجرا کنید.سپس باید کلید f5 را بزنید تا به تنظیمات پیشرفته وارد شوید.  و سپس وارد  گزینه ی update شوید. گزینه ی clear را بزنید و حافظه ی کش را خالی کنید. به احتمال زیاد مشکل ارور رفع خواهد شد.

چرا خطای Your Device Will Lose  رخ می دهد؟

چطور ارور your device will lose را رفع کنیم؟

اگر به دنبال چرایی و دلیل رخ دادن هر کدام از خطاهای نرم افزار eset هستید، بهترین مرجع و منبع اطلاعاتی، سایت این شرکت است. بلاخره سازندگان این برنامه اشراف کامل تر و بهتری روی این برنامه ها دارند. پس خطاهای احتمالی را هم بررسی کرده و می شناسند. اما تا جایی که کارشناسان ما بررسی کرده اند و می دانیم، این ارور و خطا در ویندوز 7 بیشتر از هر سیستم عامل دیگری رخ می دهد. دلیل این اتفاق هم آپدیت نبودن ویندوز است.

البته این خطا ممکن است در ویندوز 10 هم رخ دهد. باید آپدیت ویندوز مورد نظر روی سیستم بارگیری و نصب شود تا این مشکل پیش نیاید. اما در مورد ویندوز های خیلی قدیمی که دیگر مایکروسافت از آنها حمایت نمی کند، راه و چاره ای جز تعویض ویندوز نیست. در مورد ویندوز 7 باید گفت که ممکن است مایکروسافت گاهی آپدیت برای این ویندوز ارائه کند اما در کل این ویندوز به خاطر قدیمی بودن، ممکن است برای نصب و فعال سازی نود 32، شما را دچار چالش خطای your device will کند.

ارتباط بین نسخه های نود 32 و خطای your device will lose protection modules failed

رفع خطای your device will lose در نود 32

همیشه بین خطاهای احتمالی برنامه ی نود 32 و یا هر برنامه ی دیگر با ویندوز، ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. بلاخره اگر ارور و خطای مورد نظر به خاطر نوع اینترنت استفاده شده و یا سرور نباشد، حتما مربوط به نوع ویندوز و قسمتی از ویندوز است. خطای your device will lose هم مربوط به آپدیت ویندوز است. اگر آپدیت ویندوز انجام نشده باشد، رنگ نود 32 شما به رنگ سبز نخواهد بود.

اگر با چنین موقعیتی مواجه شدید، با عجله ویندوز خود را حذف نکنید. ابتدا کش eset را خالی کنید و اگر خطا رفع نشد، ویندوز خود را آپدیت کرده و دوباره اقدام به نصب کنید.

و کلام آخر

خطاهای نرم افزار نود 32 تعداد زیادی نیستند که فکر کنید هر دفعه قرار است با کوهی از ارورها روبرو شوید. چند پیغام خطای مشخص دارد که راه مقابله با هر کدام کاملا مشخص است.برای خرید لایسنس eset همواره میتوناید از فروشگاه های معتبری که اقدام به فروش لایسنس کی اورجینال مینمایند ، اقدام نمایید . فروشگاه مینود تضمین لایسنس اورجینال را خدمت شما ارائه میکند.